Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator

  • Łyszkowice (pow. łowicki), łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel.
    Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

    Operator

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie, obsługa i kontrola pracy obsługiwanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Wytwarzanie produktów leczniczych zgodnie z wymaganiami GMP i HACCP
    • Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
    • Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
    • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
    • Stosowanie się do obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym zasad higieny personelu, urządzeń i pomieszczeń
    • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na produkcji
    • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
    • Zaangażowanie, sumienność
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność obsługi technicznej urządzeń (przezbrajanie i regulacja)
    • Mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym
    • Praktyczna umiejętność obsługi systemów wizyjnych

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Pracę w systemie 3-zmianowym
    • Dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Dobrą atmosferę pracy
    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę Takeda Privacy Notice to Job Applicants. Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami Polityki Prywatności, o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.

    By engaging in our recruitment process you confirm you are aware and you accept Takeda Privacy Notice to Job Applicants. Data Controler is Takeda Pharma Sp. z o.o., Prosta 68, 00-838 Warszawa. You have a right to access your personal data, demand their rectification, erasure, removal, restriction of processing, data portability, as well as to lodge a complaint with a supervisory authority. You may request access to your data or to realize any of the abovementioned rights any time, to the extent specified by law – please contact us as it is described in the Privacy Notice.