Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Magazynów

Grupa Wilmar Marek Wilczyński S.K.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Niepodległości 2E

Żórawina (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek rzepaku zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

  • Utrzymywanie i kontrolowanie parametrów procesu związanych z przyjęciem oraz magazynowaniem surowca

  • Załadunek oleju do cystern zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi.

  • Nadzór nad magazynami

  • Obsługa instalacji ARAJ do suszenia i czyszczenia surowca

  • Zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości jakie wystąpią w zakresie parametrów procesu przełożonemu lub dokonywanie działań korygujących zgodnie z instrukcjami

  • Utrzymywanie elementów systemu jakości w zakresie wypełniania dokumentacji oraz utrzymywania standardu czystości

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie

  • Staranność, pracowitość i zaangażowanie

  • Chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • Praca na wysokości

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Karta multisport

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów