Logo Pracuj.pl

Operator Magazynu Części Zamiennych

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Bochnia, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie ilościowe i jakościowe dostaw: maszyny, urządzenia, części zamienne,
  • Kompleksowa obsługa magazynu maszyn i części zamiennych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Obsługa systemu informatycznego wspomagającego pracę magazynu,
  • Rozliczenie dostawy oraz przygotowywanie dokumentów magazynowych,
  • Prowadzenie magazynu zgodnie z zasadami 5S oraz FIFO,
  • Uczestniczenie w procesie zakupu oraz inwentaryzacji,
  • Wsparcie Działu Zakupów w bieżących zadaniach oraz współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie,
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz obiegu dokumentów magazynowych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi typu ERP oraz pakietu MS Office,
  • Skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Nastawienie na efektywność oraz terminowość wykonywanych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura pracy,
  • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w nowopowstającej dużej organizacji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i otwarciem nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Operator Magazynu Części Zamiennych, Adolfa Mitery 14, Bochnia