Operator Magazynu

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 03.09.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Co oferujemy:

        • Umowę o pracę
        • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki dostosowane do Twojego doświadczenia
        • Prywatną opiekę medyczną
        • Kartę Multisport
        • Ubezpieczenie na życie
        • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
        • Pracowniczy Program Emerytalny
        • Pakiet szkoleniowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

    Twoje zadania na tym stanowisku to:

      • Terminowe i kompletne przewozy surowców oraz opakowań na terenie zakładu;
      • Kompletacja zamówień surowcowych i dozór ich kompletności.
      • Rozładunek samochodów z surowcami i załadunek palet;
      • Dostarczanie opakowań do produkcji  i zapewnienie ciągłości pracy linii;
      • Zaopatrzenie linii produkcyjnych w kartony;
      • Codzienna kontrola sprzętu magazynowego(wózki widłowe);
      • Raportowanie pracy;
      • Dokonywanie transakcji w systemach magazynowych ORACLE, SMWS ;

    Więc jeżeli:

    • Posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego UDT;
    • Posiadasz wykształcenie min. zawodowe;
    • Jesteś komunikatywny/-a;
    • Potrafisz pracować zespołowo;
    • Jesteś dyspozycyjny/-a (praca w systemie zmianowym);
    • I posiadasz ważną książeczkę sanepidowską;

    Nie trać więcej czasu i zaaplikuj do Nas!

    bottom
    „Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.