Oferta pracy

Operator Magazynu

Upfield

  • Kołodziejska 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Upfield

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunki dostaw opakowań i surowców do magazynu

  • Dostarczanie opakowań i surowców do produkcji zgodnie z ustalonym planem produkcji

  • Obsługa wózków jezdniowych elektrycznych, gazowych oraz ręcznych typu "paleciak"

  • Załadunki i wysyłki wyrobu gotowego

  • Praca z terminalem

  • Transport wewnątrzmagazynowy

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz utrzymanie porządku w obszarze magazynowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w cyklu 5 - dniowym) oraz 4 - brygadowym (system 6x2)

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia regulaminowa

  • Dedykowany program szkolenia

  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego po 3 miesiącach od zatrudnienia, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz dzieci Pracownika, paczki okolicznościowe, dodatkowe dni urlopowe)

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań racjonalizatorskich

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszy rozwój w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Upfield

We are the largest plant-based company in the world, and we believe in doing what’s right for our people, our customers and the planet.

At Upfield our purpose is clear: we make people healthier and happier with nutritious and delicious, natural, plant-based products that are good for you, our planet; and with packaging that’s free from plastic. We’ve got iconic brands like Rama, Country Crock, Blue Band and Flora that people all over the world know and love. We’ve been a trusted category leader since 1871 and yet we feel like we’re only just getting started.

Performance, Passion and Care define who we are as a company, how we work every day, and the responsibility we feel toward our Associates, our consumers, our business partners and our world.

We are a highly entrepreneurial fast-paced team running a multi-billion Euro business across 60+ countries with the mind-set of a start-up! We are agile, creative, fast-to-market and obsessed with customers and consumers.

Przewiń do profilu firmy