Oferta pracy

Operator Magazynu (Magazyn Sprzętu Elektronicznego)

CANAL+ Polska S.A.

  • Moszna-Parcela (pow. pruszkowski)

    Moszna-Parcela (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań magazynu na stanowiskach obsługi manualnej: przyjęcie towaru, segregacja produktów, pakowanie produktów

Nasze wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Od kandydatów oczekujemy:

• umiejętność pracy zespołowej

• zdolność do prac manualnych

• podstawowa obsługa komputera

To oferujemy

• stawka 22 zł brutto (od drugiego miesiąca dodatek do 500 zł brutto)

• dofinansowanie do obiadów (do 190 zł)

• pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

• elastyczne godziny pracy 6.00-14.00 lub 7.00-15.00

• ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

• rozwój zawodowy zapewniający systematyczny wzrost wynagrodzenia, doskonalenie posiadanych i nabywanie nowych kompetencji

• nową unikalną wiedzę

• bezpłatny pełny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ online, Tidal, pakiet telewizji satelitarnej o wartości ponad 200 zł)

• prywatna opieka medyczna dla ciebie i twoich najbliższych

• ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

• karta Multisport

• dofinansowanie do wypoczynku z zfśs

• refundacja okularów z zfśs

• paczki świąteczne

• zniżki na zakupy u wybranych partnerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Kontakt

• Prosimy o kontakt telefoniczny 664 443 775 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 lub aplikację przez formularz aplikacyjny

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb

Przewiń do profilu firmy