Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator magazynu

Eaton TczewO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek, rozładunek materiałów, towarów i kontrola jakości oraz zgodności z dokumentacją,

  • Kompletowanie zleceń i dostarczanie zgodnie z zapotrzebowaniem,

  • Zaopatrywanie linii produkcyjnych w materiał

  • Transport materiałów i produktów w obrębie firmy,

  • Pakowanie komponentów i wyrobów gotowych na wysyłki do klientów,

  • Dbanie o efektywnie wykorzystanie powierzchni magazynowej,

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego wózków widłowych,

  • Dbanie o utrzymanie porządku w magazynie.

Nasze wymagania

  • Chęć zdobycia kwalifikacji niezbędnych do pracy w magazynie,

  • Gotowość do szkoleń i egzaminów w zakresie wymaganych uprawnień do obsługi wózków,

  • Odpowiedzialność i dbałość o zasady i procesy obowiązujące w gospodarce magazynowej,

  • Znajomość i przestrzeganie zasad BHPiOŚ,

  • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT do obsługi wózków, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji.

  • Bogaty pakiet socjalny: świadczenia urlopowe, świąteczne, paczki itp.

  • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie.

  • Kulturę i Wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy.

  • Bogaty program wellness: grupy sportowe, dofinansowanie kart sportowych, promowanie zdrowego stylu życia.

  • Możliwości nauki, rozwoju, awansu, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

  • Rozbudowany system wspierania pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne