Oferta pracy

Operator manualny - śluszarz

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.O firmie

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wykonywanie ręcznych operacji ślusarskich lub

  • przygotowanie do malowania i malowanie części lotniczych ( przewodów rurowych i innych elementów elementów silnika)

  • Obsługa maszyn i urządzeń oraz narzędzi

  • Kontrola wizualna i wymiarowa wykonywanych sztuk.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy przy obróbce manualnej w firmie z branży lotniczej, motoryzacyjnej lub mechanicznej

  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu ręcznych prac ślusarskich lub malowaniu części

  • Umiejętność wykonywania pomiarów z użyciem konwencjonalnych narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Duże zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 10 tys. pracowników w 16 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizo-wany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silni-ków lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Przewiń do profilu firmy