Oferta pracy

Operator Maszyn Produkcyjnych

Grupa Progres

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - produkcja włókniny,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa,

  • Obsługa maszyn linii technologii ATB i stosowanie się do instrukcji obsługi,

  • Obsługa i zapewnienie poprawności cięcia gotowego produktu,

  • Obsługa maszyny pakującej, w tym oklejanie gotowego produktu,

  • Obsługa maszyny do cięcia tub kartonowych,

  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym,

  • Przezbrajanie i czyszczenie maszyny zgodnie z instrukcją obsługi,

  • Zapewnienie dostępności wszystkich komponentów,

  • Wypełnianie raportów dotyczących odbytej zmiany,

  • Współpraca z innymi działami Firmy,

Wymagania pracodawcy

  • Wiedza techniczna, umożliwiająca obsługę maszyn produkcyjnych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( operator maszyn w pełni zautomatyzowanych),

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn linii technologicznej ATB,

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,

  • Umiejętność przezbrajania maszyn,

  • Dobra znajomość programów MS Office,

  • Skrupulatność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy,

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie posiłków,

  • FŚS,

  • Możliwości rozwoju,

  • Szkolenia, wdrożenie oraz wparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy,

  • Prace w zgranym zespole,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy