Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn Produkcyjnych

Grupa ProgresO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - produkcja włókniny,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa,
  • Obsługa maszyn linii technologii ATB i stosowanie się do instrukcji obsługi,
  • Obsługa i zapewnienie poprawności cięcia gotowego produktu,
  • Obsługa maszyny pakującej, w tym oklejanie gotowego produktu,
  • Obsługa maszyny do cięcia tub kartonowych,
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym,
  • Przezbrajanie i czyszczenie maszyny zgodnie z instrukcją obsługi,
  • Zapewnienie dostępności wszystkich komponentów,
  • Wypełnianie raportów dotyczących odbytej zmiany,
  • Współpraca z innymi działami Firmy,

Wymagania pracodawcy

  • Wiedza techniczna, umożliwiająca obsługę maszyn produkcyjnych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( operator maszyn w pełni zautomatyzowanych),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn linii technologicznej ATB,
  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,
  • Umiejętność przezbrajania maszyn,
  • Dobra znajomość programów MS Office,
  • Skrupulatność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie posiłków,
  • FŚS,
  • Możliwości rozwoju,
  • Szkolenia, wdrożenie oraz wparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy,
  • Prace w zgranym zespole,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Operator Maszyn Produkcyjnych, łódzkie