Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

British American Tobacco

  • Tytoniowa 16, Augustów
    Augustów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Tytoniowa 16

Augustów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja harmonogramu produkcji w swoim obszarze produkcyjnym

  • obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami

  • aktywny udziału w konserwacji maszyn, m.in. w zakresie czyszczenia maszyn

  • dokumentowanie pracy maszyn

Nasze wymagania

  • masz umiejętności z zakresu mechaniki

  • odznaczasz się dużą sprawnością manualną i fizyczną

  • masz zdolności analityczne i potrafisz wnikliwie podchodzić do rozwiązywania problemów

  • szybko się uczysz

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole

  • chcesz się rozwijać

  • odnajdziesz się w pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, przy obsłudze maszyn

  • wykształcenie średnie (preferowane o profilu technicznym)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatek za pracę w niedziele

  • atrakcyjny bonus roczny

  • nagrody jubileuszowe

  • coroczny przegląd wynagrodzeń

  • darmowy posiłek w zakładowej restauracji

  • premie za pomysły usprawniające pracę

  • nagrody dla pracowników

  • bezpłatny dojazd (Augustów i wybrane kierunki)

  • liczne szkolenia

British American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy BAT na świecie. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że stale poszukujemy nowych pracowników.

Cenimy zaangażowanie i stawiamy na rozwój naszych pracowników. Średni staż pracy w BAT Augustów to 10 lat!

Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także chcących się rozwijać absolwentów kierunków technicznych.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w globalnej firmie!

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

  • ETAP 1: Wstępna selekcja nadesłanych CV

  • ETAP 2: Zadania praktyczne (sprawdzające umiejętności techniczne, mechaniczne i analityczne)

  • ETAP 3: Rozmowa rekrutacyjna (bezpośrednio po zadaniach praktycznych)

  • DECYZJA: Informacja zwrotna w ciągu 7 dni roboczych

Możliwości rozwoju

W naszej Fabryce wprowadziliśmy przejrzysty program rozwojowy pracowników produkcyjnych.

Pracownicy doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę, co przekłada się na ich zarobki. W ramach kwalifikacji na poszczególne poziomy programu otrzymują określone dodatki do wynagrodzenia.

Wkład w ciągły rozwój naszej organizacji bardzo się opłaca:)