Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

British American Tobacco

  • Tytoniowa 16, Augustów
    Augustów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Tytoniowa 16

Augustów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja harmonogramu produkcji w swoim obszarze produkcyjnym

  • obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami

  • aktywny udział w konserwacji maszyn, m.in. w zakresie czyszczenia maszyn

  • dokumentowanie pracy maszyn

Nasze wymagania

  • masz umiejętności z zakresu mechaniki

  • odznaczasz się dużą sprawnością manualną i fizyczną

  • masz zdolności analityczne i potrafisz wnikliwie podchodzić do rozwiązywania problemów

  • szybko się uczysz

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole

  • chcesz się rozwijać

  • odnajdziesz się w pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, przy obsłudze maszyn

  • wykształcenie średnie (preferowane o profilu technicznym)

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie

  • dodatki wynikające z pracy zmianowej

  • premię roczną

  • nagrody jubileuszowe

  • coroczny przegląd wynagrodzeń (uzależniony od otrzymanej oceny rocznej)

  • darmowy posiłek w zakładowej restauracji

  • benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i rekreacji)

  • bony świąteczne

  • nagrody dla pracowników

  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę

  • możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • bezpłatny dojazd do pracy na terenie Augustowa oraz w wybranych kierunkach poza Augustowem

  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • program poleceń pracowników

  • liczne szkolenia

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • darmowy autobus pracowniczy w wybranych kierunkach

  • darmowy posiłek

  • premia roczna

  • dodatek za pracę zmianową

  • coroczny przegląd wynagrodzeń

  • nagrody i premie za pomysły usprawniające pracę

Etapy rekrutacji

  • ETAP 1: Wstępna selekcja nadesłanych CV. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli Twój profil kandydata będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

  • ETAP 2: Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie i poprosimy o zrobienie kilku zadań praktycznych pod okiem jednego z naszych trenerów (sprawdzimy umiejętności techniczne, mechaniczne i analityczne).

  • ETAP 3: Bezpośrednio po zadaniach będziemy chcieli Cię trochę poznać: spotkamy się na krótką rozmowę rekrutacyjną.

  • DECYZJA: Informację zwrotną przekazujemy zawsze w ciągu 7 dni roboczych. Żaden z kandydatów zaproszonych na spotkanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Możliwości rozwoju

Aby wspomóc szybki i dynamiczny rozwój naszej fabryki, wprowadziliśmy przejrzysty program rozwojowy naszych pracowników produkcyjnych.

Pracownicy doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę, co przekłada się na ich zarobki. W ramach kwalifikacji na poszczególne poziomy ścieżki rozwojowej nasi pracownicy otrzymują określone dodatki do wynagrodzenia.

Wkład w rozwój naszej organizacji bardzo się opłaca:)

British American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy BAT na świecie. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że stale poszukujemy nowych pracowników.

Cenimy zaangażowanie i stawiamy na rozwój naszych pracowników. Średni staż pracy w BAT Augustów to 10 lat!

Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także chcących się rozwijać absolwentów kierunków technicznych.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w globalnej firmie!

Przewiń do profilu firmy