Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

OTTO Work Force

  • Białężyce (pow. wrzesiński)

    Białężyce (pow. wrzesiński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna

Rekrutujemy dla

Chcesz poznać w jaki sposób produkuje się szyberdachy do aut luksusowych marek? Mamy dla Ciebie ofertę pracy przy produkcji szyberdachów.

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji szyberdachów jako OPERATOR MASZYN polega na działaniu według ustalonych standardów, zgodnie z wytyczonymi celami. Nauczymy Ciebie wszystkiego od podstaw!

Wymagania pracodawcy

  • liczysz się dla nas Ty, Twoja chęć do podejmowania nowych wyzwań i zaangażowania w nowe obowiązki!

  • gotowość do pracy w pozycji stojącej

  • gotowość do pracy 3-zmianowej

Pracodawca oferuje

  • dobrą stawkę godzinową

  • premię produkcyjną i kwartalną

  • darmowe posiłki

  • szansa szybkiego rozwoju i awansu

  • system benefitów (karta Multisport, pakiet medyczny, itd.)

  • atrakcyjne dodatki: świąteczny, wakacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • premia produkcyjna i kwartalna