Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Purella Sp. z o.o.

Operator maszyn

Purella Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej,

  • Ważenie i przygotowywanie surowca do produkcji,

  • Produkowanie wyrobu zgodnego ze specyfikacjami i normami,

  • Uzbrajanie, wymiana narzędzi oraz ustawianie maszyn,

  • Dbanie o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi,

  • Utrzymanie jakości i efektywności produkcji,

  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego,

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • Przestrzeganie zasad BHP, GMP/GHP oraz systemu HACCP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej),

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne,

  • Doświadczenie w uzupełnianiu raportów i dokumentacji produkcyjnej,

  • Umiejętność zarządzania i pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o wiodącej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Szkolenia dopasowane do profilu zawodowego.

PURELLA SUPERFOODS działa na rynku spożywczym od 2016 roku. Przez zaledwie dwa lata stała się jednym z liderów w branży zdrowej żywności impulsowej i super żywności - SUPERFOODS.

Dołącz do naszego zespołu w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym w Białymstoku przy ul. Świętego Proroka Eliasza. Jeżeli chcesz być częścią naszego sukcesu, wyślij swoje CV już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Odwiedź nas na www.purella.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.