Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn

"ENGAS" sp. z o.o.O firmie

"ENGAS" sp. z o.o.

Michała Grażyńskiego 351

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie oraz obsługa maszyn introligatorskich zgodnie z założeniami technologicznymi
  • sztancowanie na maszynach wykrawających
  • terminowa realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymaganiami jakościowymi i wydajnościowymi
  • dbałość o stan techniczny maszyn
  • bieżący serwis i konserwacja maszyn
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymania porządku w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • zmysł techniczny
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność, dokładność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • dyspozycyjność – praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Drukarnia Engas drukuje w arkuszowej technologii offsetowej. Specjalizuje się w produkcji opakowań i etykiet z tektury litej, a ofertę uzupełniają inne produkty na podłożach z papieru i kartonu. Drukarnia stosuje certyfikowany System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001.

Operator Maszyn, Michała Grażyńskiego 351, Bielsko-Biała