Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

NITTAN EURO TECH SP. Z O.O.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • W Nittan Euro Tech operator odpowiada za nadzór nad w pełni zautomatyzowaną, nowoczesną linią produkcyjną.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • rozwój i szkolenia (w tym wyjazdy szkoleniowe do Japonii)

  • bogaty pakiet benefitów, m in: prywatną opiekę medyczną, karty multisport, ubezpieczenie grupowe, prezenty mikołajkowe, świąteczne…

  • szeroki system premiowania: premia produkcyjna, obecnościowa, wakacyjna, świąteczna….

  • wyjazdy integracyjne i wspólne świętowanie sukcesów firmy

  • kursy językowe, dofinansowanie do nauki

  • docenianie zaangażowania pracownika w pracę i rozwój firmy: premie uznaniowe, nagrody

  • możliwość zdobywania doświadczenia i awanse wewnętrzne

  • pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo, etykę zawodową i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

NITTAN EURO TECH SP. Z O.O.

Produkcja zaworów do silników samochodowych może być ciekawa.

Z całą pewnością potwierdzić to mogą pracownicy japońsko – amerykańskiej

spółki z branży automotive NITTAN EURO TECH sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby rozpoczęciem pracy w Nittan Euro Tech (zarówno mające, jak i nie mające doświadczenia w pracy na produkcji) zapraszamy do przesłania do nas swojego CV