Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn

"ENGAS" sp. z o.o.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

"ENGAS" sp. z o.o.

Michała Grażyńskiego 351

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych,
  • obsługa maszyn produkcyjnych – właściwe ustawianie parametrów, rozwiązywanie bieżących problemów,
  • kontrola bieżąca i końcowa wytwarzanego produktu,
  • realizacja procesu produkcji zgodnie z kartą technologiczną,
  • przygotowywanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia,
  • raportowanie produkcji,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymania porządku w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży opakowań papierowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność – praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia socjalne ( dopłaty do wypoczynku, premie świąteczne)
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Nasza firma jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Operator Maszyn, Michała Grażyńskiego 351, Bielsko-Biała