Oferta pracy

Operator maszyn

ASISTWORK Sp. z o.o.

4 5005 050 brutto / mies.
  • Fińska 1, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00- 22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Fińska 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn za pomocą paneli sterujących

  • kontrola procesu technologicznego

  • przygotowanie materiałów do produkcji

  • dbałość o jakość produkowanego materiału

Nasze wymagania

  • chęć do nauki i aktywnego uczestnictwa w szkoleniach

  • mobilność (dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie)

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową

  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4 brygady

  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą

  • stałe wynagrodzenie: 4500 zł brutto podstawy + 550 zł (dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym) + system premiowy

  • podwyżkę wynagrodzenia podstawowego po okresie wdrożeniowym: 5000 zł brutto

  • dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe

  • spokojną pracę w fantastycznej atmosferze (pikniki firmowe), w firmie dla której ważna jest dbałość o środowisko naturalne

  • stabilne zatrudnienie w zespole dla którego wartością jest wzajemny szacunek i gotowość do dzielenia się wiedzą

  • rozwój zawodowy (jasna ścieżka kariery) i doskonalenie kompetencji w obszarze produkcyjnym (szkolenia wewnętrzne)

  • Benefity

  • parking dla pracowników