Oferta pracy

Operator maszyn

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Fińska 1, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Fińska 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • na co dzień będziesz obsługiwać maszyny za pomocą paneli sterujących,

  • sprawować nadzór nad procesem technologicznym,

  • przygotować materiały do produkcji,

  • dbać o jakość wyprodukowanego materiału.

Nasze wymagania

  • aplikuj, jeśli twoimi mocnymi stronami są pozytywne nastawienie oraz chęć ciągłego doskonalenia się,

  • zależy Ci na rozwoju zawodowym w pracy przy zautomatyzowanych liniach produkcyjnych,

  • lubisz współtworzyć zgrany zespół w miejscu pracy,

  • jesteś mobilny i lubisz dojeżdżać do pracy własnym samochodem.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w okresie szkoleniowym,

  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą,

  • stałe wynagrodzenie: 4700 zł brutto podstawy + 550 zł (dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym) + system premiowy,

  • podwyżka wynagrodzenia podstawowego do 5300 zł brutto po okresie wdrożeniowym,

  • sam wybierasz, w jakim systemie wolisz pracować: 1-zmianowym / 3-zmianowym / 4-brygadowym,

  • dostęp do miejsc parkingowych,

  • dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe,

  • spokojną pracę w fantastycznej atmosferze (pikniki firmowe) w firmie, dla której ważna jest dbałość o środowisko naturalne,

  • stabilne zatrudnienie w zespole, dla którego wartością jest wzajemny szacunek i gotowość do dzielenia się wiedzą,

  • rozwój zawodowy (jasna ścieżka kariery) i doskonalenie kompetencji w obszarze produkcyjnym (szkolenia wewnętrzne),

  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia.

Poszukujesz stabilnej pracy w firmie, główną wartością której są pracownicy?

Lubisz pracować wg najwyższych standardów w zgranym zespole?

A może chcesz rozwijać się przy tworzeniu innowacyjnych produktów jednego z wiodących producentów świata nawet nie posiadając wcześniejszego doświadczenia?

Brzmi Ciekawie ? Nie zastanawiaj się dłużej, aplikuj do nas !

Przewiń do profilu firmy