Oferta pracy

Operator Maszyn

Work Service S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta z ponad 100-letnią tradycją, jednego z liderów rynku europejskiego w zakresie przygotowywania i przechowywania żywności poszukujemy osób, które podejmują pracę na stanowisku:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Brodnica

Numer ref.: DP/WSSA/10/2020

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej
  • sprawdzanie pod względem jakościowym produkowanego artykułu i zgodności ze specyfikacją produktu
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad systemów zarządzania jakością
  • zgłaszanie niezgodności
  • uzupełnianie dokumentacji
  • wykonywanie prostych napraw, wymiana rolek
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Czego oczekujemy?

  • znajomości obsługi komputera (m.in. MS Office)
  • umiejętności organizacji własnego czasu pracy
  • cierpliwości, otwartości oraz zaangażowania
  • Otwartości i lubienia pracy z ludźmi,
  • wykształcenia minimum zawodowego
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę bezpośrednio przez Naszego Klienta w pełnym etacie
  • premię uznaniową
  • nagrodę za obecność
  • dodatek za niepalenie
  • dodatek za pracę w systemie ciągłym
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

‍♀‍ Ofertę realizuje: Justyna

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z rekruterką:

508 024 376

[email protected]

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy