Oferta pracy

Operator Maszyn

AB AGRI POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Główna 3A
    Bruszczewo (pow. kościański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

AB AGRI POLSKA sp. z o.o.

Główna 3A

Bruszczewo (pow. kościański)

AB Agri jest częścią grupy ABF (Associated British Foods) - zdywersyfikowanej grupy zajmującej się żywnością, składnikami pokarmowymi oraz sprzedażą detaliczną. Grupa ABF zatrudnia ponad 138 000 pracowników w 52 krajach. AB Agri rozpoczęła działalność w 1984 r., zbierając resztki pulpy z procesu produkcji cukru i wykorzystując je do karmienia bydła: pożywna, opłacalna i bezpieczna dieta. Ewoluowaliśmy w ciągu 30 lat, ale nasze zaangażowanie w zmianę rolnictwa na lepsze pozostało takie samo. Od 2019 roku jesteśmy zaangażowani również w Polsce. Produkujemy oraz sprzedajemy nasze produkty dla trzody chlewnej oraz bydła.

Szukamy Operatora Maszyn, który dołączy do nas w naszym zakładzie w Bruszczewie.

Opis stanowiska:

Operator Maszyn wykonuje czynności związane z produkcją pasz i codziennym funkcjonowaniem działu produkcji. Rozwija umiejętności związane z obsługą maszyn i linii produkcyjnych. Fundamentem działania jest stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałość o zachowanie bezpieczeństwa i najwyższej jakości pasz w procesie produkcyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie w pracy związanej z gospodarką magazynową lub produkcją (mile widziane);
  • Użytkowanie maszyn produkcyjnych;
  • Dążenie do ciągłego doskonalenia procesów i nieefektywnych procedur;
  • Umiejętności współpracy w zespole;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Komunikatywność;
  • Asertywność w wyrażaniu opinii i rekomendowaniu rozwiązań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Benefity pracownicze: opieka medyczna finansowana przez AB Agri, lekcje języka angielskiego finansowane przez AB Agri;
  • Współpracę w ciekawym zespole;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

+48 690 431 866

+48 65 543 71 41

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy