Oferta pracy

Operator maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Brzeszcze

    Brzeszcze, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji miejsce pracy Czechowice-Dziedzice.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn

  • Montaż podzespołów samochodowych

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym (za dodatkowym wynagrodzeniem)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland następnie zatrudnienie przez Klienta.

  • Wynagrodzenie: stawka 3235zł brutto, po m-ce 3365zł

  • Premię pracowniczą do 430zł brutto za wyniki w pracy.

  • Stołówkę pracowniczą oferującą posiłki w atrakcyjnych cenach.

  • Dodatek 350zł brutto w systemie pracy 4 brygadowym

  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

The world's leading workforce solutions company, offering temporary staffing, permanent placement and outsourcing across all sectors.

Przewiń do profilu firmy