Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Budowlanych

PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPRO

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie obsługiwała:

  • koparki,

  • spycharki – system sterowania 3D,

  • ładowarki teleskopowej,

  • walca,

  • urządzenia do stabilizacji gruntu (stabilizator, ciągnik, rozsypywacz),

  • ciągniki rolnicze z uprawnieniami kat. T

Nasze wymagania

  • uprawnień do obsługi w/w maszyn budowlanych

  • doświadczenia zawodowego

  • dokładności i precyzyjności

  • zaangażowania w powierzone obowiązki

  • umiejętności pracy w zespole

  • dyspozycyjności – praca w delegacji na terenie Polski w zależności od realizowanego kontraktu.

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • stałe zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • sprzęt wysokiej klasy

P.U.H. AMPRO jest firmą działającą w branży budowlanej od 2007 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg inwestycji w sferze budownictwa przemysłowego, kubaturowego i drogowego.

Przewiń do profilu firmy