Operator maszyn budowlanych

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka firma Kleinhaus GmbH jest przedsiębiorstwem z tradycjami i doświadczeniem. Rozwijamy się i poszukujemy dobrych pracowników na nasze projekty (budowy) na terenie całych Niemiec.

    Wykorzystaj swoją szansę i podejmij pracę jako:

    O NAS

    • 200 pracowników, w tym ponad 70 z Polski
    • 80 samochodów dostawczo-osobowych oraz osobowych
    • Filie w Polsce (Warszawa), Niemczech (Papenburg) oraz na Węgrzech (Budapeszt)
    • Interesujące projekty w całych Niemczech
    • Wykonujemy: prace brukarskie, roboty ziemne, obsługa zagęszczarek, układanie rur, prace ogólnobudowlane

    CO OFERUJEMY

    • Niemiecka umowa o pracę na czas nieograniczony
    • System wynagrodzeń w oparciu o wyniki i kwalifikacje pracownika
    • 30 dni płatnego urlopu wypoczynkowego
    • Możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych
    • Korzystne warunki mieszkaniowe
    • Pomoc w zameldowaniu w Niemczech
    • Pomoc we wszystkich formalnościach/wnioskach, istotnych przy zatrudnieniu w Niemczech
    • Praca w zespole z rodakami
    • Polscy koordynatorzy w Niemczech i w Polsce

    TWÓJ PROFIL

    • Wykształcenie zawodowe, licencje i/lub porównywalne kwalifikacje
    • Mile widziane wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej
    • Elastyczność, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie
    • Umiejętność pracy samodzielnej, rozważnej i odpowiedzialnej
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2- niższy średnio zaawansowany zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego

    ZADANIA PRACOWNIKA

    • Wykonywanie standardowych prac z zakresu branży drogowej oraz robót ziemnych
    • Obsługa sprzętu budowlanego, takiego jak: koparki mobilne i hydrauliczne, spycharki gąsienicowe, ładowarki kołowe, walce drogowe itp.
    • Inne fizyczne prace budowlane