Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn cięcia termicznego

APC PRESMET Sp. z o.o.

Oświecimska 122H

Opole

Twój zakres obowiązków

  • praca na maszynach sterowanych numerycznie

Nasze wymagania

  • doświadczenie mile widziane

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych kompetencji

  • Pracę w systemie jednozmianowym (dwuzmianowość jedynie w okresie pandemii)

  • Pracę w młodym, przyjaznym dziale

  • Szanse i perspektywy rozwoju zawodowego

  • Możliwość nauki od doświadczonej kadry technicznej

Pomimo krótkiego okresu działalności jako samodzielna firma, załoga APC PRESMET posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie dennic, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju aparatury ciśnieniowej wyniesione z wcześniejszego okresu swojej działalności.

Doświadczenie oraz nieustannie doskonalone wysokie kwalifikacje pracowników są gwarancją wysokiej jakości produktów firmy jak i terminowości zleceń. Kadra APC PRESMET jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę zarówno w zakresie wykonawstwa jak i montażu produkowanych elementów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 77 40 20 027 lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.