Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn CNC

Exact Systems Sp. z o.o.

11 50012 500 brutto / mies.
  • Bruges, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC, obróbka metalowych elementów wykorzystywanych przy produkcji przekładni kierowniczych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn CNC,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami do ZUSu – stawka podstawowa: 16,00€ brutto/h,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu (0,15€/km).

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją podzespołów samochodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operatora maszyn CNC.