Logo Pracuj.pl

Operator maszyn CNC

NIBE BIAWAR sp. z o.o.O firmie

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Leśna Dolina

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn: wykrawarka, prasa krawędziowa, obrabiarka CNC

Nasze wymagania

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • doświadczenie w pracy na wykrawarkach i/lub obrabiarkach CNC będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Operator maszyn CNC, aleja Jana Pawła II 57, Leśna Dolina, Białystok