operator maszyn CNC

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy, która będzie Cię kręcić? Fascynują Cię nowoczesne technologie, a na słowa lotnictwo i kosmonautyka szybciej bije Ci serce? Nie szukaj dalej! Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

    Nr ref.: /528/08/2018/KF/33790
    Bielsko-Biała
    oferujemy
    • zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia stałego
    • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze engineeringu i programowania
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • premię za obecność i premię indywidualną
    • premię wakacyjną i świąteczną
    • paczki dla dzieci
    • możliwość angażowania się w wewnętrzne inicjatywy (drużyna sportowa, wolontariat etc.)
    • pracę w systemie III zmianowym
    zadania
    • obsługa maszyn CNC
    • całościowa kontrola procesu
    oczekujemy
    • zaangażowania i chęci rozwoju
    • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
    • podstawowej znajomości urządzeń kontrolno-pomiarowych
    • podstawowej znajomości rysunku technicznego
    • dokładności, sumienności
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47