Operator maszyn CNC

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Strażacka 60, 43-382 Bielsko-Biała, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    HYDRO ZNPHS Sp. z o.o. to lider na rynku hydrauliki siłowej w Polsce. Świadczy o tym przeszło 30-letnia historia firmy, największy w Polsce magazyn elementów oraz zaawansowana technicznie produkcja. Sprzedaż jest realizowana zarówno na rynek polski, jak i na eksport. Doświadczona firma stawia na jakość, nowoczesność i dalszy rozwój.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • programowanie, ustawianie oraz obsługa maszyn CNC,
    • kontrola oraz edytowanie nowych programów,
    • kontrola jakości obrabianych komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych,
    • dbanie o prawidłowość produkcji

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub zawodowe (obróbka skrawaniem)
    • doświadczenie na stanowisku operatora CNC
    • podstawowa znajomość przyrządów metrologicznych
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • doświadczenie w pracy na produkcji

    Firma oferuje:

    • umowę o pracę,
    • możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń.
    Oferty pracy prosimy przysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
    bottom