Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn CNC

UNION PARTS CNC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bobrowa Wola (pow. dębicki)
    Bobrowa Wola (pow. dębicki), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa/ustawianie: Frezarka CNC/ Tokarka CNC
  • Praca przy produkcji elementów metalowych o małych i średnich gabarytach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość urządzeń pomiarowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę dla doświadczonego operatora CNC
  • Firma posiada nowoczesny park maszynowy
  • Pracujemy na oprogramowaniach: Fanuc, Sinumerik, Haas

Operator Maszyn CNC, Bobrowa Wola (pow. dębicki)