Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

P.P.H.U. Format Robert ReisnerO firmie

4 0005 000 brutto / mies.

P.P.H.U. Format Robert Reisner

Fabryczna 16

Budzyń (pow. chodzieski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prasy krawędziowej CNC, obrabiarki CNC albo tokarki CNC

  • Obsługa maszyn CNC do obróbki metalu

  • Konfiguracja maszyny

  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie

  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • Mile widziane doświadczenie z zakresu programowania maszyn

  • Komunikatywność

  • Rzetelność, dokładność

Mile widziane

  • Znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (4000-5000 zł brutto)

  • Udział w ciekawych projektach i zadaniach

  • Możliwość przyuczenia do pracy na danym stanowisku

PPHU FORMAT Robert od 1998r. działa w branży związanej z obróbka stali i produkcją kształtowników stalowych. Dzięki szerokiej ofercie i ciągłej rozbudowie zakładu, możemy poszczycić się współpracą z wieloma znanymi na Polskim rynku firmami z branży stalowej.

Przewiń do profilu firmy