Oferta pracy

Operator Maszyn CNC

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarki CNC,

  • Planowanie technologii oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania,

  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • Współpraca z biurem technologicznym

  • Kontrola jakościowa produkowanego detalu,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Mile widziane doświadczenie w Narzędziowni na stanowisku Frezera CNC,

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Heidenhain,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność,

  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań w procesie obróbki mechanicznej,

  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego,

  • Bogaty pakiet motywacyjny i socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, imprezy rodzinne, premie

  • stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy