Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn CNC (centra tokarskie i frezarskie)

COMMON S.A.O firmie

COMMON S.A.

Aleksandrowska 67

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC – tokarki i/lub frezarki

  • współpraca z technologami

  • przygotowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC oraz nadzór ich pracy

  • kontrola jakościowa wykonywanych detali

  • przestrzeganie zasad BHP i Regulaminu Pracy

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i sumienność podczas wykonywania pracy

  • chęć do ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

  • znajomość rysunku technicznego

  • gotowość do pracy 3 zmianowej

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia na nowoczesnym parku maszynowym

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • szkolenia i pomoc techniczną stosowne do zajmowanego stanowiska

  • ubezpieczenie

  • pakiet medyczny

  • pakiet socjalny (zajęcia sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

COMMON S.A.

Firma Common S.A. jest producentem wysokiej klasy sprzętu pomiarowego, służącego do opomiarowania przepływu gazu.

Przewiń do profilu firmy