Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

Frankonia Poland Sp. z o.o.

3 8405 700 brutto / mies.
  • Brzegowa 105A, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Brzegowa 105A

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarki sterowanej CNC – wykrawarka młoteczkowa, prasa krawędziowa:

  • Na podstawie wiedzy, instrukcji obsługi urządzenia, instrukcji stanowiskowej dobiera materiały i narzędzia niezbędne do wykonania zadania produkcyjnego. Zapewniamy szkolenie wewnętrzne.

  • Wykonywanie niezbędnych kontroli, regulacji oraz programowanie urządzenia CNC.

  • Wczytywanie, uruchamianie, testowanie oraz wprowadzanie niezbędnych korekt do programu CNC.

  • Przestrzeganie zasad i reguł postepowania w zakresie technologii procesu produkcyjnego.

  • Mierzy i kontroluje jakość wykonywanych detali.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w branży mechanicznej lub pokrewne.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego.

  • Znajomość technologii w zakresie prac ślusarskich i montażowych.

  • Ogólna znajomość materiałoznawstwa.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi dla pomiarów długości i kąta.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

  • Doświadczenie zawodowe jest dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą na rynku globalnym.

  • Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży i ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Oferujemy pracę wg. standardów europejskich (posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001).

  • Umożliwiamy rozwój zawodowy swoim pracownikom dopasowując szkolenia do indywidualnych potrzeb.

  • Zapewniamy pakiet socjalny (dodatkowo posiadamy własną stołówkę zakładową).

  • Codzienne obiady finansowane przez pracodawcę.

  • Atrakcyjne zarobki, od 2 800 do 3 600 zł na rękę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Światowy Lider w produkcji kabin do pomiaru kompatybilności elektromagnetycznej poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator maszyn CNC.

Przewiń do profilu firmy