Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn CNC - Fabryka Silników Elektrycznych

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Operator maszyn CNC (Fabryka Silników Elektrycznych)
    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn CNC. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującym planem produkcji oraz instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i wskazówkami przełożonego w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości i terminowości oraz zapewnienie ciągłości produkcji.

    Zadania:

    • Obsługa maszyn skrawających oraz pras hydraulicznych sterowanych numerycznie;
    • Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych pod względem jakościowym, ilościowym i terminowym;
    • Sprawdzanie wykonanych prac na zgodność z dokumentacją techniczną i montażową.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zasadnicze;
    • Doświadczenie z obróbki skrawaniem;
    • Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych;
    • Umiejętność używania narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr);
    • Mile widziane uprawnienia IIWJO, IIS, SEP do 1KV;
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
    • Znajomość programów do obsługi obrabiarek: Fanuc, Sinumerik (mile widziana);
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Sumienność, rzetelność.
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj w tytule maila wpisując:

    Operator Maszyn CNC

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.