Oferta pracy

Operator maszyn - CNC

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.O firmie

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • poprawne czytanie rysunku technicznego,

  • uruchomienie linii CNC wg. zleceń produkcyjnych na podstawie kart ustawczych maszyny,

  • raportowanie statusów maszyny,

  • tworzenie raportów pomiarowych,

  • obsługa przyrządów pomiarowych,

  • pracę w systemie trzyzmianowym.

Nasze wymagania

  • podstawy obsługi maszyn CNC,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • doświadczenie zawodowe w obszarze produkcyjnym (mile widziane w branży automotive).

Mile widziane

  • wiedza z zakresu programowania CNC.

To oferujemy

  • dofinansowanie do kantyny i maszyn vendingowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna,

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi),

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet sportowy Multiport,

  • zatrudnienie przez pośrednictwo APT, lecz docelowo przejście w struktury firmy i stabilna współpraca,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • swobodną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie karty Multisport

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali. Naszą klientelę stanowią renomowani producenci i dostawcy motoryzacyjni na całym świecie. I teraz również my w szybkim tempie wkraczamy w inne branże przemysłowe.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o. o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotiv Group

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?

Zachęcamy do kontaktu:

[email protected]