Oferta pracy

Operator Maszyn CNC

ZPUE S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prasy krawędziowej CNC, wykrawarek rewolwerowych;

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji;

  • Kontrola wykonywanych detali.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i doświadczenia;

  • Praca w systemie zmianowym;

  • Szkolenie stanowiskowe;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy