Operator maszyn CNC

  • Gózd (pow. radomski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-21
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-10-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IN-DYGO

    Miejsce pracy: Gózd (pow. radomski)

    Zakres obowiązków:

    • Praca na tokarkach CNC
    • Kontrola produkowanych detali i korygowanie parametrów
    • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Umiejętność posługiwania sie narzędziami kontrolno-pomiarowymi
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Gotowość do pracy 2 zmianowej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Motywacyjny system wynagrodzenia

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IN-DYGO Izabela Grabska-Ziółko z siedzibą w Klwatce Królewskiej zgodnie z ustawą z dniz 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".