Oferta pracy

Operator maszyn CNC

Exact Systems Sp. z o.o.

10 70014 000 brutto / mies.
  • Vriezenveen, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatycznych i półautomatycznych obrabiarek sterowanych numerycznie (głównie: Kawasaki i Fanuc),

  • przeprowadzanie pomiarów sprawdzających jakość produktów,

  • ocena wizualna produktów, w razie potrzeby usuwanie defektów,

  • wymiana narzędzi w maszynach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora w procesie obróbki skrawaniem,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość technik oraz ręcznych narzędzi pomiarowych,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami do ZUSu – stawka podstawowa na start: 14,16€ brutto/h - po przeszkoleniu oraz wdrożeniu stawka podstawowa wzrasta do 17,94€ brutto/h,

  • pracę w systemie zmianowym z wyłączeniem godzin: 3:00 - 6:00 oraz 15:00 – 18:00,

  • + 25% dodatku za godziny nocne,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu.

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją części metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operatora maszyn CNC.