Oferta pracy

Operator maszyn CNC

Axell Holandia Sp. z o.o.

  • Tilburg, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta w Tilburgu poszukujemy operatorów CNC do pracy w międzynarodowej firmie, która zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami dla silników turbogazowych. Jeśli masz doświadczenie jako operator CNC i szukasz pracy w nowoczesnej firmie - zgłoś się do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Operator frezarki/ tokarki

  • Kontrola jakości

  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Doświadczenie jako operator CNC

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dostępność do pozostania w firmie przez długi czas

Pracodawca oferuje

  • Stawka €16,00 brutto/h

  • Dodatki zmianowe

  • Dodatki urlopowe oraz wakacyjne

  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych

  • Możliwość długotrwałej współpracy

  • Darmowy transport do pracy

  • Opiekę wielojęzycznych koordynatorów

  • Tygodniowy system wynagrodzeń

  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.

Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Przewiń do profilu firmy