Oferta pracy

Nr ref: GP2021/4/281000
Nowy Styl Sp. z o.o.

Operator Maszyn CNC

Nowy Styl Sp. z o.o.O firmie

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i utrzymanie maszyn sterowanych numerycznie

  • praca przy procesach wytwórczych półfabrykatów meblowych

  • realizacja procesu obróbczego zgodnie z obowiązującymi normami i harmonogramem

  • kontrola jakościowa półfabrykatów meblowych

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie przy pracy na obrabiarkach CNC firmy HOMAG lub/i BIESSE

  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • potrafisz posługiwać się przyrządami pomiarowymi i sprawdzianami oraz interpretować wyniki pomiarów (suwmiarka, miara zwijana, sprawdzian nastawny)

  • znasz rysunek techniczny

  • lubisz pracować w zespole

  • cechuje Cię odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu technologii meblarstwa

  • umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie

  • podstawowa znajomość doboru narzędzi i parametrów obróbki

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing (6S, TPM)

  • kreatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji, otwartość na zmiany

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Tak się u nas pracuje

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie

za pomocą przycisku Aplikuj