Oferta pracy

Operator maszyn CNC

Lobo

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC,

  • ustawianie maszyny, korekty oprogramowania,

  • samodzielny pomiar wykonanych detali – procedury jakościowe,

  • wymiana i kontrola zużycia narzędzi.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość programów Fanuc, Okuma, Hass oraz Heidenhain,

  • orientacji na jakość wykonywanych zadań,

  • wyksztalcenie techniczne –mile widziane.

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • otwartość na system zmianowy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy.

Lobo

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim Klientom najlepszych Pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Przewiń do profilu firmy