Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

CHEMAR Spółka AkcyjnaO firmie

CHEMAR Spółka Akcyjna

Karola Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • prace produkcyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność obsługi i programowania maszyn CNC oraz obrabiarek konwencjonalnych;

  • obsługa obrabiarek do obróbki metali;

  • ocena stanu narzędzi i korygowanie wymiarów;

  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • nadzór nad przebiegiem procesu;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

  • umiejętności w programowaniu i konstruowaniu przyrządów;

  • niezbędne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC i tokarek konwencjonalnych.

Mile widziane

  • wykształcenie zawodowe, kierunkowe;

  • doświadczenie w obsłudze maszyn HP4, HP5 (oprogramowanie Sinumerik);

  • doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej staliw i żeliw.

To oferujemy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;

  • możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego;

  • pracę na pełny etat lub umowę zlecenia;

  • stabilność zatrudnienia;