Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

WIKIERA UCHMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 0004 500 brutto / mies.

WIKIERA UCHMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

275

Kosina (pow. łańcucki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)

  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia programów obróbkowych z poziomu panelu operatora

  • Umiejętność ustawiania i pomiaru narzędzi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (w długim okresie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Szkolenia z: obsługi maszyn, czytania rysunku technicznego, dokonywania pomiarów precyzyjnych, doboru parameterów obróbkowych dla narzędzi skrawających

Jesteśmy dostawcą części dla hut szkła opakowaniowego (wytwórców butelek i słoików).

Nasze wyroby dostarczamy do Polski, Czech, Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Ukrainy.

Poddajemy obróbce stal, żeliwo, metale kolorowe, grafit.

Pracujemy na centrach obróbczych frezarskich 5-, 4- i 3- osiowych, a także tokarskich z napędzanymi narzędziami, przechwytem i podajnikiem pręta. Sterowania maszyn w naszej firmie to Sinumerik, Heidenhain, Mazak.

Przewiń do profilu firmy