Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn CNC

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Posiadasz uprawnienia CNC?

Chcesz pracować w stabilnej firmie i miłej atmosferze?

Systemy Sinumerik, Fanuc i Mazatrol nie są Ci obce?

Wspaniale! Mamy dla Ciebie super ofertę!

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie specjalistycznych produktów i rozwiązań inżynierskich opartych na trzech kluczowych technologiach: oddzielania, wymiany ciepła oraz przepływu cieczy poszukujemy operatórów CNC.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa tokarek i centr obróbczych HAAS,DMG, Alpina, Okuma, Mazak ze sterowaniem Sinumerik, Fanuc i Mazatrol

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie technicznego i doświadczenie w pracy jako Tokarz lub/i Frezer CNC

  • umiejętność obsługi maszyn CNC (głównie tokarki i/lub frezarki)

  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego

  • znajomość systemów sterowania sinumerik, Fanuc i Mazatrol

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • zaangażowania

  • dokładności

Mile widziane

  • uprawnienia na suwnice i żurawie

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

  • atrakcyjne wynagrodzenie- dodatkowo premia roczna oraz możliwość płatnych nadgodzin

  • dodatek w wysokości 20% od stawki indywidialnej za prace na 3 zmiane

  • bardzo szeroki zakres benefitów( m.in. darmowa opieka medyczna dla całej rodziny, program polecania pracowników, dofinansowanie do szkoleń oraz do posiłków( 2 daniowy obiad 8,50 dla pracownika) wakacji dla dzieci, ubezpieczenie na życie i inne)

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • szereg szkoleń wprowadzających

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy