Operator maszyn CNC - laser / prasa

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-09-21
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-10-21)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BTI GUMKOWSKI Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Suchym Lesie, producent palników na pellet marki KIPI, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Główne zadania:

    • Kompleksowa obsługa wycinarki laserowej oraz prasy krawędziowej
    • Kontrola wykonywanych detali,,
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu.

    Wymagania:

    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • Wykształcenie min. zawodowe,
    • Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym,
    • Doświadczenie w pracy na laserach marki Bystronic będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
    • Umowę o pracę,
    • Dofinansowania do karty multisport
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
    • Pracę na nowych maszynach i możliwość poznania nowoczesnych technologii.

    Jeśli poszukujesz ciekawej pracy oraz jesteś gotowy na nowe wyzwania,
    chcesz poszerzać swoją wiedzę — prześlij do nas CV:

    Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy na stronie www.kipi.pl.