Operator maszyn CNC – lasery 2D

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

    okolice Szczecina
    nr ref. OS/07/2019

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa lasera
    • Kontrola wykonywanych detali
    • Obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych
    • Przygotowanie materiału
    • Przeprowadzenie przeglądów dziennych maszyn
    • Miejsce pracy: ok. 40km od centrum Szczecina

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
    • Podstawowa umiejętność obróbki skrawania
    • Podstawowa umiejętność programowania maszyn CNC
    • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Podstawowa znajomość technologii maszyn
    • Obsługa maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Gotowość do pracy na 2 zmiany

    Firma oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. OS/07/2019    wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ