Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6-14, 14-22, 22-6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Stanisława Przybyszewskiego 99

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego w zakresie podstawowym

To oferujemy

  • umowa docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie wg indywidualnych kwalifikacji

    irma powstała w 2000r w Łodzi. Produkujemy detale na automatach tokarskich CNC na podstawie zamówień otrzymywanych od naszych odbiorców.

    Przewiń do profilu firmy