Operator maszyn CNC

  • Mielec, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ita Tools jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Ma ponad 10 lat doświadczenia w handlu na terenie Polski
    i Europy wschodniej. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę ostrzenia i regeneracji narzędzi DIA, VHM oraz HM. Własny park maszynowy oraz młode, wspierające środowisko pracy, sprzyja samorealizacji oraz daje gwarancję stabilizacji.

    W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje

    Operatorów maszyn CNC Walter, Vollmer
    Miejsce pracy: Mielec, woj. Podkarpackie
    Nr ref.: 04/07/18

    Zadania:

    • Obsługa maszyn CNC, ostrzenie narzędzi stolarskich na maszynach Walter i Vollmer
    • Kontrola narzędzi przed i po ostrzeniu

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne [umiejętność czytania rysunku technicznego]
    • Mile widziane doświadczenie w ostrzeniu narzędzi lub obróbce metali
    • Mile widziana znajomość narzędzi stolarskich lub do metalu
    • Znajomość obsługi komputera
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Atutem będzie tzw. zacięcie techniczne

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy
    • Szkolenia wewnętrzne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest ITA TOOLS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.