Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn CNC (możliwość przyuczenia)

DUX BUDOWA MASZYN

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Lubczykowa 6

Dąbrowa

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Maszyn CNC – frezarki (możliwość przyuczenia)

  • współpraca z technologiem

  • przygotowanie i ustawienie parametrów Maszyn CNC oraz nadzór nad ich pracą

  • kontrola wymiarów na wykonywanym detalu

  • obróbka pojedynczych elementów lub małych serii

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • sumienność i zaangażowanie

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych

  • znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • doświadczenie na w/w stanowisku i chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilność zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • wsparcie w okresie wdrożenia

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

DUX Budowa Maszyn jest firmą działającą od 1982 roku.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn, urządzeń i linii technologicznych w szczególności automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych

Przewiń do profilu firmy