Oferta pracy

Operator maszyn CNC (możliwość przyuczenia)

UNIA Sp. z o.o.

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze maszyny sterowanej numerycznie.

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane

  • doświadczenia w obsłudze maszyn do obróbki blach lub obróbki skrawaniem (prasy krawędziowe, wykrawarki),

  • umiejętność programowania maszyn CNC,

  • doświadczenie w obsłudze narzędzi wykrawających,

  • obsługa wózka widłowego i suwnicy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie dwuzmianowym (w pełnym wymiarze czasu pracy),

  • korzystne warunki finansowe: wynagrodzenie stałe + system premiowy (premia absencyjna i premia wydajnościowa),

  • kartę lunchową pre’paidową na kwotę 190 zł (można nią płacić za codzienne zakupy),

  • świadczenia świąteczne dwa razy w roku, paczki na święta,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • preferencyjne warunki karty Multisport i ubezpieczenia na życie.

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

Cztery fabryki UNIA (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie) to łącznie prawie 1200 pracowników na 11,5 ha powierzchni produkcyjnej oraz w nowoczesnych biurach konstrukcyjnych i technologicznych.

Przewiń do profilu firmy